Acer klávesnice

Zobrazených 1–12 z 34 výsledkov

  • Nové klávesnice do notebookov Acer Aspire, Extensa, Nitro, Predator, TravelMate atď. Klávesnica je základné vstupné zariadenie v notebookoch Acer a preto je to zvyčajne aj jeden z najopotrebovanejších dielov. Klávesnica v notebooku sa môže líšiť napr. rozložením kláves, typom konektora, layoutom a pod.

viac

Ako postupovať pri výbere správnej klávesnice na notebook Acer?
sipka-zelena Určenie typového označenia notebooku – pri výbere správnej klávesnice na notebooky Acer začneme určením typového označenia notebooku. Väčšinou ho nájdeme na bielom štítku zo spodnej strany notebooku. Ak tam nie je, tak môže byť umiestnené aj na štítku pod batériou.
sipka-zelena Vyhľadávame klávesnicu na notebook – po určení typového označenia začneme s vyhľadávaním klávesnice. Vyhľadávanie je vo vrchnej časti stránky.
sipka-zelena Vizuálna kontrola klávesnice na notebook – po vyhľadaní klávesnice do notebooku Acer, skontrolujeme vizuálne našu klávesnicu s produktovou fotografiou. Najdôležitejšie je, aby sedel tvar konektora. Viac informácií o výbere správnej klávesnice nájdete na tomto mieste: Kupujeme novú klávesnicu do notebooku

menej