Ostatné

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

  • Nové klávesnice na ostatné notebooky – eMachines, MSI, Packard Bell, Samsung atď. Klávesnica na notebook je základné vstupné zariadenie v notebookoch a preto je to zvyčajne aj jeden z najopotrebovanejších dielov. Klávesnica na notebook sa môže líšiť napr. rozložením kláves, typom konektora, layoutom a pod.

viac

Ako postupovať pri výbere správnej klávesnice na notebook?
sipka-zelena Určenie typového označenia notebooku – při výběru správné klávesnice na notebook začneme určením typového označení notebooku. Většinou ho najdeme na bílém štítku ze spodní strany notebooku. Pokud tam není, tak může být umístěno i na štítku pod baterií.
sipka-zelena Vyhľadávame klávesnicu na notebook – po určení typového označení začneme s vyhledáváním klávesnice. Vyhledávání je ve vrchní části stránky.
sipka-zelena Vizuálna kontrola klávesnice na notebook – po vyhľadaní klávesnice do notebooku, skontrolujeme vizuálne našu klávesnicu s produktovou fotografiou. Najdôležitejšie je, aby sedel tvar konektora. Viac informácií o výbere správnej klávesnice nájdete na tomto mieste: Kupujeme novú klávesnicu do notebooku.

menej