Toshiba klávesnice

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

  • Nové klávesnice na notebooky Toshiba. Klávesnica na notebook je základné vstupné zariadenie v notebookoch Toshiba a preto je to zvyčajne aj jeden z najopotrebovanejších dielov. Klávesnica na notebook sa môže líšiť napr. rozložením kláves, typom konektora, layoutom a pod.

viac

Ako postupovať pri výbere správnej klávesnice na notebook Toshiba?
sipka-zelena Určenie typového označenia notebooku – pri výbere správnej klávesnice na notebooky Toshiba začneme určením typového označenia notebooku. Väčšinou ho nájdeme na bielom štítku zo spodnej strany notebooku. Ak tam nie je, tak môže byť umiestnené aj na štítku pod batériou.
sipka-zelena Vyhľadávame klávesnicu na notebook – po určení typového označenia začneme s vyhľadávaním klávesnice. Vyhľadávanie je vo vrchnej časti stránky.
sipka-zelena Vizuálna kontrola klávesnice na notebook – po vyhľadaní klávesnice do notebooku Toshiba, skontrolujeme vizuálne našu klávesnicu s produktovou fotografiou. Najdôležitejšie je, aby sedel tvar konektora. Viac informácií o výbere správnej klávesnice nájdete na tomto mieste: Kupujeme novú klávesnicu do notebooku

menej

Zľava!